Eero Järnfelt akvarell

862371

EERO JÄRNFELT(1863-1937): vindpinad tall, monogramsignerad samt daterad -14, akvarell, motivmått ca 26x21 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Eero Järnfelt akvarell

Budhistorik (23 bud)
6668912
21 000
6681736
20 000
6668912
19 500
6681727
19 000
6668912
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.