Fredrik Kayser fåtölj

862369

FREDRIK KAYSER, snurrfåtölj, 1900-talets mitt, för Vatne Lenestolfabrikk A/S, Norge, klädsel i brunt skinn, på centralben

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Fredrik Kayser fåtölj

Budhistorik (1 bud)

6673639
2021-01-06 10:08:18

2021-01-09 kl 16:34
Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.