Jarle Rosseland

862365

JARLE ROSSELAND (född 1952): "Polar sommer", signerad och daterad Jarle Rosseland -85, 42/150, bildmått ca 58x45 cm

Fack 9

Jarle Rosseland

Budhistorik (16 bud)
6681306
6681305
6681302
950
6681299
900
6681085
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.