Reinhold Ljunggren litografi

862363

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Djurgårdsfärjan Stockholm, signerad R. Ljunggren och numrerad 145/310, färglitografi, ca 28x38,5 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 60

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (6 bud)
6683852
950
6694841
900
6683852
450
6685082
6683852

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.