Sidobord med glasskiva

862361

SIDOBORD, slutet av 1900-talet, mässing, glasskiva, höjd ca 48 cm, 65x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sidobord med glasskiva

Budhistorik (7 bud)
6682086
600
6678077
550
6682085
550
6678077
450
6681695

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.