Reinhold Ljunggren

862359

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006) färglitografi, "Gull-Britt", signerad R. Ljunggren, 145/310, färglitografi, 30x42

Ej examinerad ur ram

Fack 21

Reinhold Ljunggren

Budhistorik (1 bud)

6677965
2021-01-08 11:53:23

2021-01-13 kl 21:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.