Sängbord 1 par Art Deco

862356

SÄNGBORD, 1 par, Art Deco, fanerade med mahogny, invändigt med draglåda, höjd ca 66 cm, 41x41

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 8

Sängbord 1 par Art Deco

Budhistorik (18 bud)
6694874
3 600
6694883
3 400
6694874
3 200
6694882
6694874
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.