IKEA "Rabatt"

862352

VÄGGPANEL, "Rabatt", IKEA 1960/70-tal, vit plast, ca 65 x 65 cm

Smärre slitage

Diverse

IKEA

Budhistorik (13 bud)
6680852
6680847
950
6680834
900
6679331
850
6679067

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.