Orientmatta Tekke

862349

ORIENTMATTA, antik, Tekke, Salor, ca 200x305 cm

Jämnt slitage, ställvis hårdare, enstaka mindre lagningar

Mattor/Textilier

Hylla 13

Orientmatta Tekke

Budhistorik (7 bud)
6679796
3 800
6679795
6672589
2 400
6670707
6670441

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.