Christian Dior väskor

862347

CHRISTIAN DIOR, 3 delar, bestående av resväska, 59x43 cm, bag, ca 45x30 (exkl handtag), handväska, 32x20 cm, 1970/80-tal, canvasväskor i logomönstrat tyg med detaljer av skinn

Blandat slitage, Nyckel till resväska saknas

Vintage Fashion

Christian Dior väskor

Budhistorik (13 bud)
6676503
6681000
6676503
2 600
6673016
2 400
6672945
850

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.