Matsalsskåp gustaviansk stil

862346

MATSALSGRUPP, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, 4 stolar med stoppad sits, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, diameter ca 108 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm, skåp, tvådelat, fyra lådor samt dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 175, 117x44 cm
nyckel finns

Smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 3

Matsalsskåp gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
6680298
6680650
2 800
6680298
2 600
6680649
2 400
6680298

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.