Brasskärm broderi

862343

BRASSKÄRM, 1900-talets första hälft, mahogny, dekor i mässing, broderi bakom glas, höjd ca 113, bred ca 82 cm

Bruksslitage, smärre märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 16

Brasskärm broderi

Budhistorik

2021-01-09 kl 10:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.