Spegel

862342

SPEGEL, 1900-talets andta hälft, rund, flätad ram, upphängning av brunt läder, total bredd ca 50 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 16

Spegel

Budhistorik (13 bud)
6681029
1 300
6676160
6677367
6676160
6677365

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.