Torborg Lindberg träskulpturer

862340

TORBORG LINDBERG-KARLSSON (1908-1980): Samiskt par, monogramsignerade TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 10-11 cm

Slitage

Etnografica

Budhistorik (5 bud)
6680747
550
6679460
500
6678495
450
6676294
6674002

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.