John Ahlgren

862337

JOHN AHLGREN (född 1934): Komposition, signerad samt daterad -55, olja på duk, ca 46x38 cm

Fack 30

John Ahlgren

Budhistorik (1 bud)

6679359
2021-01-08 21:18:48

2021-01-09 kl 11:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.