Hjalmar Strååt oljemålning

862336

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), motiv från Gamla Stan, Stockholm, signerad HJ. Strååt, olja på pannå, ca 27x38 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 31

Hjalmar Strååt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6677774
6673344
6677407
6673344
950
6677406
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.