Lars Boethius oljemålning

862335

LARS BOETHIUS (1903-1968): motiv med insjö, signerad och daterade Lars Boëthius -45, olja på pannå, 38x46 cm

Fack 46

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6680443
450
6679924
6679148
6668453

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.