Vikskärm Asien

862330

VIKSKÄRM, tidigt 1900-tal, Asien, 4 delat, bemålad, inläggningar med bl a pärlemor, skuren dekor, höjd ca 90, totaltlängd 109 cm

Bruksslitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Vikskärm Asien

Budhistorik (4 bud)

6670319
6669496
750
6669495
700
6669494
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.