Carl Ivar Gilbert oljemålning

862328

CARL IVAR GILBERT (1882-1959), Figurer i vinterlandskap, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 58x76 cm

Krackelyr, ytsmuts

Fack 43

Carl Ivar Gilbert oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6668131
2021-01-04 00:18:32
550

2021-01-09 kl 20:22
Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.