Sam Uhrdin oljemålning

862325

SAM UHRDIN (1886-1964): Porträtt av kvinna, signerad samt daterad 1927, olja på duk, ca 99x80 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 71

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6680423
6679784
6680422
6679784
1 600
6678423

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.