OIDENTIFIERAD KONSTNÄR oljemålning

862322

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träskmark, otydligt signerad samt daterad 98(1898), olja på duk, ca 32x47 cm

Krackelyr, färgbortfall, smutsa

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Budhistorik (4 bud)

6680765
550
6680680
500
6680680
6674223

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.