Matta rölakan Karin Jönsson

862320

MATTA, rölakan, signerad JK (Karin Jönsson), ca 295x195 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor

Hylla 14

Matta rölakan Karin Jönsson

Budhistorik (8 bud)
6681607
6681606
700
6681597
650
6681595
500
6681592
450

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.