Skrivbyrå 1800-tal

862317

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, mahognyfaner, beslag i mässing, höjd 95, 112x50 cm

Fanerskador, saknar en dragknopp till invändig låda

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

6671621
1 400
6671529
1 300
6671529
6671504
500

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.