Taklampa Konsthantverk

862314

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, åtta ljuspunkter, förkromad metall, samt glas, höjd ca 68, 40x40 cm

Smärre slitage, ej funktionstestsad, fungerar enligt uppgift

Belysning, Taklampor

Rum 4

Taklampa Konsthantverk

Budhistorik (1 bud)

6680849
2021-01-09 14:36:04

2021-01-09 kl 14:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.