Nattduksbord

862300

NATTDUKSBORD, 1900-talets första del, fanerad i björk med stenskiva, höjd ca 78, 40x40 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Nattduksbord

Budhistorik (31 bud)
6681106
2 400
6681103
6681091
6681093
6681091
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.