Emil Lindgren oljemålning

862295

ERNST LINDGREN (1887-1948): Vintermotiv med sjö och berg, signerad Emil Lindgren, 1942 olja på pannå, 50x40 cm

Fack 19

Emil Lindgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6694250
6686636
6685314

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.