Dragspelssäng

862290

DRAGSPELSSÄNG, lävträ, tidigt 1900-tal, total längd utfälld ca 200 cm, bredd ca 110 cm

bruks och åldersslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 10

Dragspelssäng

Budhistorik (9 bud)
6680716
700
6680714
650
6680713
600
6680712
550
6680711
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.