Erika Lagerbielke Orrefors skål

862286

ERIKA LAGERBIELKE, skål, kristall, Orrefors, signerad Orrefors, E Lagerbielke, diameter ca 22cm, höjd ca 13 cm

Bruksslitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 8

Budhistorik (3 bud)

6680924
6668913
6668385

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.