Stockholm på 1870-talet

862284

HEINREICH NEUHAUS, efter, "Stockholm på 1870-talet" litografiskt tryck, Central tryckeriet Stockholm, bildmått ca 47x74 cm

Gulnad, fläckar, veck

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 12

Stockholm på 1870-talet

Budhistorik (13 bud)
6679922
950
6678705
900
6678034
850
6678704
850
6678034

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.