Bokskåp mahogny

862283

BOKSKÅP, omkring 1900, fanérat i mahogny, draghandtag i mässing, tvådelat, överdel med vitrin, bakomliggande hyllplan, underdel med skåp samt låda, höjd ca 204, 80x39 cm, nyckel finns

Bruksslitage, sprickor, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Bokskåp mahogny

Budhistorik (21 bud)
6681737
2 800
6681489
2 600
6681434
2 400
6681333
6681163

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.