Skrivbord

862282

SKRIVBORD, engelsk stil, fanerad i idegran, läderklädd skrivyta, uppsats med lådor, 1900-talets senare del, H ca 94 cm, 92 x 50 cm

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skrivbord

Budhistorik (26 bud)
6698532
6698119
6698531
6698119
1 900
6698045
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.