FOTOGENLAMPOR

862277

FOTOGENLAMPOR, 3 st, handhållna, omkring 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 19, 28, 30 cm

bruksslitage

Belysning, Utelampor, Diverse, Metall

Monter 1

FOTOGENLAMPOR

Budhistorik (9 bud)
6679639
1 600
6679184
6679184
1 300
6679638
6679184
850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.