Fällbord

862276

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, Karl Johan-stil, toppskivan fanérad med masurbjörk, höjd ca 76, 86x86 cm

Senare bemålad underede, mindre fanérskador kan förekomma

Möbler, Matbord

Rum 10

Fällbord

Budhistorik (3 bud)

6679427
6678001
6672685

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.