SMYCKESSKIN Lackarbete Japan

862274

SMYCKESSKIN, Japan, lackarbete, 1800-talets slut, floral dekor samt motiv av fågel, höjd ca 8, 28x22 cm

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Orientaliskt

SMYCKESSKIN Lackarbete Japan

Budhistorik (6 bud)
6682140
6671324
750
6682138
750
6671324
600
6671322
500

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.