Skåp

862272

SKÅP, 1920/30-tal, vitrindel i mitten, flyttbara hyllplan, fanerad i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 150 samt 139x30 cm

Stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp

Budhistorik (13 bud)
6680664
1 300
6680504
6680504
6680449
6680458
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.