Bernhard Oscarsson oljemålning

862267

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Interiör med kvinna, olja på duk, signerad Oscarsson, ca 65x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Budhistorik (8 bud)
6680652
6680651
750
6680640
700
6680377
650
6676181
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.