Grötskål tenn

862265

GRÖTSKÅL, tenn, 1700-talets mitt, med hänklar och lock, diameter ca 25 cm

Bruksslitage, repor, smärre lagningar, anlupen

Diverse, Hem

Monter 6

Grötskål tenn

Budhistorik (43 bud)
6681249
5 000
6681244
4 800
6681241
4 600
6681243
4 600
6681241
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.