Häkli soffgrupp 1+2

862263

SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fåtöljernas bredd 71 cm, sitthöjd ca 72 cm

Slitage, fläckar på klädsel

Möbler, Soffgrupper, Design

Rum 12

Häkli soffgrupp 1+2

Budhistorik (3 bud)

6681873
6681608
500
6678588

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.