Gustav Rudberg oljemålning

862259

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Norreborgs hamn, Hven", signerad RUDBERG, olja på duk, ca 47x60 cm

Krackelyr, något dåligt spänd duk

Fack 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (26 bud)
6682003
5 400
6681999
5 200
6681998
5 000
6681996
4 800
6681994
4 600

Slutpris SEK:
5 400
567 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.