Erik Jerken olja

862256

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad Jerken, olja på pannå, ca 64x46 cm

Fack 26

Erik Jerken olja

Budhistorik (5 bud)
6677807
700
6670309
550
6670308
6670305
6668188

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.