Georg Jensen sax silver

862252

GEORG JENSEN, druvsax, sterlingsilver, 1900-tal, längd ca 14 cm, vikt 48 g

Bruksslitage

Silver, Silverbestick

Georg Jensen sax silver

Budhistorik (20 bud)
6691808
1 400
6691752
1 300
6691202
6691751
6691202

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.