Modellbåtar

862250

MODELLBÅTAR (3), 1900-talets andra hälft, stomme i trä, bemålade, segel i tyg, detaljer i snöre och metall, 2 med fast monterade socklar, högsta höjd ca 32 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Monter 11

Modellbåtar

Budhistorik (6 bud)
6685530
1 800
6685529
1 700
6679027
600
6676055
550
6675921
500

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.