Modellbåt

862248

MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, segelbåt med ihoprullade segel, stomme i trä, delvis bemålad, detaljer i tyg samt metall, fast monterad på sockel, höjd ca 67 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Rum 3

Modellbåt

Budhistorik (21 bud)
6690592
1 600
6687522
6690591
1 400
6687522
1 300
6690589

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.