Modellbåt

862247

MODELLBÅT, 1900-talets mitt, stomme i trä, segel i tyg samt detaljer i snöre och metall, löstagbar sockel, höjd ca 55, längd ca 59 cm

Rev i seglet, fläckar, slitage

Nautica/Technica

Rum 1

Modellbåt

Budhistorik (5 bud)
6689602
1 400
6688030
6679688
750
6675738
500
6675737

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.