Emil Ekman tillskriven oljemålning

862245

EMIL EKMAN (1880-1951): tillskriven, Människor som bärgar timmer, olja på duk, ca 74x122 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (3 bud)

6689050
6690010
6689050

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.