Buddhahuvud

862237

BUDDHAHUVUD, 1900/2000-tal, skuren i trä samt bemålad vit, höjd ca 62, bredd 37 samt djup 29 cm

Spricka baktill, slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Buddhahuvud

Budhistorik

2021-01-12 kl 10:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.