Matbord

862233

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, oktagonalt, mahogny, detaljer i mässing bl a handtag till blindlådor, 2 illäggsskivor, höjd ca 75,5 samt 110x110, illäggsskivorna 45x2 cm

Stötmärken, bruks och åldersrelatrerat slitage

Möbler, Matbord

Rum 7

Matbord

Budhistorik (5 bud)
6691204
6676747
6676746
6676324
6675967

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.