Knut Valinder oljemålning

862232

KNUT VALINDER (1909-1987): Motiv med skogsfåglar, signerad, olja på duk, ca 43x64 cm

Konst, Äldre måleri

Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6678417
6676892

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.