Sven Robert Lundqvist

862229

SVEN ROBERT LUNDQVIST (född 1940): Komposition med hund, signerad, grafiskt blad, numrerad 208/320, bladmått ca 22x34 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 41

Sven Robert Lundqvist

Budhistorik (1 bud)

6667150
2021-01-03 18:51:13

2021-01-08 kl 10:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.