Hans Agersnap oljemålning

862227

HANS AGERSNAP (1857-1925) Skymningslandskap, signerad, olja på duk, ca 28,5x48,5 cm

Mindre repor och slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Hans Agersnap oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6679056
450
6679055
6679019
6675666

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.